GenelKöylerMahallelerTarımÜrgüp

2020 üretim yılı için ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemi) başvuruları için SON 9 GÜN

2020 üretim yılı için ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemi) başvuruları için SON 9 GÜN
Ziraat Odası Başkanlığı; Şuan için ÇKS kayıtlarında herhangi bir erteleme uzatma gibi bir durum söz konusu olmadı. Bugünden itibaren bakarsak hafta sonlarını çıkarsak çalışma günü olarak önümüzde 👉🏻 SADECE SON 9 GÜN 👈🏻 gibi bir çalışma süresi var.

Çiftçilerimizin özellikle içinde bulduğumuz salgın hastalık sürecinde yoğunluk oluşturmadan tedbirli bir şekilde toplum sağlığımız için maskeli olarak dışarı çıkmaları ve odamızda, İlçe Tarım müdürlüğümüzde işlemler esnasında da maske takmalarını, kişiler arasında sosyal mesafe kurallarına uymalarını tavsiye ediyoruz.

Üreticilerin, Çiftçi Kayıt Sistemi başvurularını veya kayıt güncellemelerini yapabilmeleri için, istenilen belgelerle birlikte 30 Haziran 2020 tarihine kadar bağlı bulundukları tarım müdürlüklerine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Not: Geçtiğimiz sene her hangi bir uzatma yapılmadı, bu sene içinde uzatma yok, “uzatma olur nasıl olsa diyerek” lütfen ihmal gelmeyiniz üzülen çiftçimiz olmasın. Üreten kazansın bol bereketli, sağlıklı, kazançlı günler dileriz.

BİLGİ İLETİŞİM: 0 384 341 4032

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close